XIII festyn "MY TWOJĄ SZANSĄ"
10.06.2018.
9 czerwca odbył się XIII festyn „My Twoją Szansą” organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół ZS nr 5, Zespół Szkół nr 5 a także rady osiedli Stacja i Centrum. Na uczestników czekało wiele atrakcji m.in. sprzedaż ciast domowego wypieku oraz piwa kozicowego, grill, malowanie twarzy i paznokci, tatuaże krótkoterminowe, balony w różnych kształtach, loteria fantowa, pokaz pierwszej pomocy, szkolny escaperoom, bieg nauczycieli, uczniów a także przyjaciół szkoły, jak również coroczna edycja konkursu: „My –Wy”- nauczyciele vs. uczniowie.


Bardzo dużą popularnością cieszyły się licytacje, zaś najmłodsi chętnie korzystali z zabaw organizowanych przez wolontariuszy Świetlicobusu. Podczas festynu podziwiać mogliśmy występy solistek naszej szkoły, zespołu Pasja a także karateków z ostrołęckiego klubu Kyokushin





Festyn swoją pomocą wsparli następujący sponsorzy:

  • Prezydent Miasta Janusz Kotowski
  • Radny Rady Miasta Jerzy Grabowski
  • Katarzyna Szczepanek
  • Marian Krupiński Radny Sejmiku Wojewódzkiego
  • Wiesław Szczepkowski OMIS
  • Grzegorz i Ewa Bochyńska- Bar Alergo- Dent
  • Targor Truck sp. z o.o.
  • Piotr Rutkowski
  • Jacek Dmochowski AGRO- METAL
  • Stanisław Kaczyński Investbud
  • Józef LiberackiIzbud Izolacje
  • Michał Kupis MIKO
  • Paweł Malinowski Lus-Ar
  • Jolanta Jadczak Restauracja Avalon
  • SPS Handel
  • ElżbietaSamsel Hotel Korona
  • LucjanFloryszczyk TRANS- COM
  • Zbigniew Sender Sender D-Z Oil
  • Halina Parzych Sklepik szkolny
  • Marianna Pokora
  • Bartłomiej Augustyniak Restauracja Augustyniak
  • Adam Strzelec Ad- Rem
  • Wiktor Budzichowski PBK
  • Przemysław Bacławski RESET
  • Stanisław Kempisty Stan- Oil
  • Jacek Romanowski Cukiernia Romanowscy
  • Mirosław Abramczyk Ceramik
  • Wacław Karolak WK Serwis
  • E. Leclerk
  • Jarosław Kowalczyk Granity i Marmury
  • Mirosław Karczewski Mir- Trans
  • Marek Ołdakowski WDI
  • Rafał Kamionowski Kam Bud
  • Zenon Majewski Hurtownia Warzyw i Owoców
  • Danuta Sikorska Ubezpieczenia Sikorscy
  • Jan Fąk Lider Elektronarzędzia
  • Piotr Brzuzy ,, Złota Rączka”
  • Galeria Bursztynowa
  • Sklep Zielarsko- Medyczny ,, Antidotum”
  • Grażyna Klepuszewska QASG
  • Filip Wasiński Play
  • Grażyna Wargulewska War- Pol
  • Filip Wilczyński Mega- Krusz
  • Aqapark
  • Daniel Dawidczyk i sp.
  • Robert Wojdyna Bar Witaminka
  • Marek Żebrowski Szkoła nauki jazdy ,, Na Luzie”
  • Andrzej Jószkiewicz Klub Sportów Sylwetkowych ,, Kuźnia”
  • Atelier Fryzur A. Rębowska i A. Zapadka
  • Gabinet Kosmetyczny ‘’Ewa’’
  • Gabinet Kosmetologiczny ‘’ZŁOTA KOBIETA’’
  • DönerKebap
  • Sala zabaw „Urwis”
  • Pizzeria ‘’Dominium’’
  • West Site Fitness Club
  • Stylizacja paznokci Urszula Laskowska
  • Gabinet Kosmetyczny ‘’Nefretete’’
  • Salon ‘’KOSMED”
  • Studio Fryzjerskie „Pasja”
  • Naleśnikarnia BB LOFT
  • Studio urody i relaksu ‘’Spaja”
  • Bank „Millennium”