Strona główna
Zespół Szkół Nr 5 | 22.10.2018.
Strona główna
KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
Kwestionariusz liceum
Kwestionariusz gimnazjum

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
BIBLIOTEKA
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5


ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2018/2019
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2018/2019
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2018/2019
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
Procedura ds frekwencji
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

WSAP
GOŚCIMY
Galeria zdjęć
GRA EDUKACYJNA
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Światowe Dni Młodzieży
01.08.2016.
Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce składa serdeczne podziękowania wszystkim uczniom naszej szkoły za zaangażowanie w prace nad Światowymi Dniami Młodzieży – Kraków 2016. Uczestnikom Światowych Dni Młodzieży dziękuję za obecność, świadectwo wiary i pełną odpowiedzialności postawę.
 
Wakacje z angielskim-rozkład zajęć
04.07.2016.
 
Ogłoszenie-odbieranie wyników matur
04.07.2016.
Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce informuję, że w dniu 5 lipca (wtorek)  wyniki z matur będą wydawane od godz. 12 do 18 w sali nr 2 za okazaniem obiegówki.
 
Chór Dziewczęcy Ars Longa zakwalifikowany do Varsovia Cantat
01.07.2016.
Z wielką radością informujemy, że Chór Dziewczęcy Ars Longa pod kierunkiem pani Joanny Górskiej został zakwalifikowany do XII Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego Varsovia Cantat. Festiwal odbędzie się w październiku b.r. w Warszawie. Serdecznie gratulujemy, życzymy udanych wakacji i nabrania sił do kolejnych artystycznych wyzwań!
Czytaj całość
 
Chór Dziewczęcy Ars Longa zakwalifikowany do Bydgoszczy!
27.06.2016.
Z wielką radością informujemy, że Rada Artystyczna XXXVI Ogólnopolskiego Konkursu Chórów a Cappella Dzieci i Młodzieży w składzie: prof. Janusz Stanecki - Akademia Muzyczna w Bydgoszczy, prof. Jan Lach - Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, p. Marian Wiśniewski – Polski Związek Chórów i Orkiestr, p. Izabela Cywińska-Łomżyńska – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy postanowiła zakwalifikować do konkursu Chór Dziewczęcy Ars Longa pod kierunkiem pani Joanny Górskiej.
Czytaj całość
 
IX Samorządowa Gala Uczniowska
25.06.2016.
W środę, 22 czerwca w Ostrołęckim Centrum Kultury odbyła się IX Samorządowa Gala Uczniowska. Podczas gali Prezydent Miasta Ostrołęki Janusz Kotowski wraz z Dyrektorem Wydziału Oświaty Panem Mirosławem Rosakiem wręczyli statuetki i nagrody książkowe wyróżniającym się szczególnymi osiągnięciami uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Nagrody te przyznawane są w trzech kategoriach: najwyższa średnia ocen, talent i sport. W tym roku z naszej szkoły wyróżnieni zostali następujący uczniowie:
Czytaj całość
 
Kolejne sukcesy ratowników z Gimnazjum Nr 5
24.06.2016.
Każdy sukces poprzedzony jest systematyczną pracą i ogromnym wysiłkiem. Tym bardziej cieszą kolejne medale naszych gimnazjalistów, na 50 Letnich Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Wodnym, które odbyły się w dniach 18-19 czerwca 1026 roku w Lublinie. W tych zawodach Marysia Murawska zdobyła 2 złote medale w konkurencjach: 100m holowanie manekina w płetwach, 100m ratownik, a w konkurencji 50 m holowanie manekina , oprócz tytułu Mistrza Polski ,ustanowiła nowy rekord w kategorii wiekowej młodzik oraz junior młodszy. Również na dystansie 100m z przeszkodami poprawiła rekord kraju w kategorii młodzik.
Czytaj całość
 
Wspaniałe wyniki naszych gimnazjalistów na tegorocznym egzaminie
23.06.2016.
Z dumą informujemy, że uczniowie Gimnazjum nr 5 wspaniale zdali tegoroczny egzamin gimnazjalny. Nasi gimnazjaliści uzyskali najlepszy wynik w mieście z przedmiotów przyrodniczych. Wśród gimnazjów publicznych pierwsze miejsce zdobyli  z języka polskiego, historii i WOS-u oraz matematyki. Natomiast z języka angielskiego zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym zajęli drugie miejsce.
Czytaj całość
 
Zakończenie roku szkolnego 2015/2016
23.06.2016.
Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Nr 5 w Ostrołęce odbędzie się 24.06.2015 roku (piątek).
- Godzina 9.00 – Msza Św. w Kościele św. Franciszka z Asyżu, na którą serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną.
- około godziny 10.15 – część oficjalna – spotkanie uczniów wszystkich klas I i II gimnazjum i liceum na hali sportowej z Dyrekcją szkoły i Radą Pedagogiczną.
- Spotkania młodzieży z wychowawcami w klasach
 
Mały Letni Koncert
23.06.2016.
W środę 22 czerwca o godz. 18 Chór Dziewczęcy Ars Longa koncertował dla swoich najbliższych. Mały Letni Koncert odbywa się każdego roku i jest podsumowaniem artystycznej działalności zespołu.  W programie Koncertu znalazły się utwory dawne i współczesne: ludowe,  musicalowe, rozrywkowe, a cappella i z akompaniamentem fortepianowym kompozytorów polskich i obcych. Chórowi fantastycznie akompaniował nasz tegoroczny maturzysta Kamil Fluks, któremu należą się szczególne podziękowania. Chór Dziewczęcy Ars Longa pod kierunkiem Joanny Górskiej  dziękuje wszystkim za wspieranie Chóru we wszelkich przedsięwzięciach artystycznych podczas całego roku!
Ars  Longa Vita brevis!
Czytaj całość
 
Ahoj! Jak se máš? - wspomnienia z wycieczki do Czech
21.06.2016.
Piękne widoki, wspaniałe zabytki- tymi słowami można podsumować wycieczkę, która odbyła się w dniach 13-17 czerwca 2016r.  Uczestniczyli w niej uczniowie klas IB, IID, IA, IC, ID, IF, IG, IIG . Swoją przygodę rozpoczęli we Wrocławiu, gdzie zwiedzili Afrykanarium, które jest unikalnym na skalę światową kompleksem, przedstawiającym różne ekosystemy związane ze środowiskiem Afryki. Drugi dzień wycieczki przeznaczony był na wędrówkę po górach. Karkonosze zachwyciły uczestników pięknymi krajobrazami.
Czytaj całość
 
Piłkarze ręczni naszego gimnazjum piątym zespołem na Mazowszu
21.06.2016.
W dniach 10 – 12 czerwca 2016 roku na Hali Widowiskowo – Sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się Finały XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej chłopców. W zawodach uczestniczyło 8 najlepszych szkół województwa mazowieckiego. Chłopcy z naszego gimnazjum wywalczyli wysokie V miejsce ustępując jedynie czołowym drużynom z kraju, takim jak: Płock, Ciechanów, Warszawa czy Zwoleń. Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Czytaj całość
 
Marysia Murawska ustanowiła nowy rekord Polski w pływaniu
17.06.2016.
Dobiega końca rok szkolny 2015/2016, a wraz z nim dokonywane jest  także podsumowanie zmagań sportowych  minionego sezonu. Ostatnie tygodnie były bardzo udane dla  Marii Murawskiej , uczennicy klasy Ia. W maju została powołana do reprezentacji Polski na Wielomecz  Pływacki w Budapeszcie drużyn z Polski, Węgier, Czech oraz Słowacji, gdzie startując z zawodniczkami o rok i dwa lata starszymi  co prawda nie zdobyła medalu, ale ustanowiła  rekordy życiowe na basenie olimpijskim. Największym sukcesem było jednak  wywalczenie nowego rekordu Polski w kategorii 13-latków na 50 metrów stylem motylkowym na tym basenie.
Czytaj całość
 
Wakacje z angielskim w IIILO w Ostrołęce
08.06.2016.
Po raz kolejny w III LO im. Unii Europejskiej w Ostrołęce trwać będą "Wakacje z angielskim". Program "Wakacje z angielskim" jest prowadzony przez amerykańską uczelnię Harvard. To projekt dla wszystkich uczniów, którzy mają świadomość, że znajomość języka angielskiego to konieczność w dzisiejszych czasach. Organizatorem programu jest instytucja pozarządowa Word Teach, która funkcjonuje w ramach Instytutu Rozwoju Międzynarodowego na Uniwersytecie Harvarda w Stanach Zjednoczonych od roku 1986.
Czytaj całość
 
VII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "I Love Math"
07.06.2016.
Dnia 3 czerwca 2016 roku odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „I LOVE MATH”, który odbył się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Gen. Józefa Bema w Ostrołęce. Wzięło w nim udział czworo uczniów naszej szkoły: Katarzyna Camlet z klasy  IID oraz trzech chłopców z klasy IIB- Mateusz Klepuszewski, Konrad Kotowski i Aleksander Płocharski . Uczestnicy konkursu musieli zmierzyć się z zadaniami matematycznymi sformułowanymi w języku polskim jak  i w języku angielskim. Aleksander Płocharski zajął II miejsce, a Katarzyna Camlet  III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 
Rafał Szypulski laureatem konkursu matematycznego "OLIMPUS"
07.06.2016.
Znamy już wyniki konkursu „OLIMPUS”. Uczeń klasy IIIc naszego gimnazjum Rafał Szypulski otrzymał tytuł laureata w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki „OLIMPUS”. Nauczycielem matematyki Rafała jest p. Lech Rostkowski. W konkursie, który odbył się w marcu 2016 roku, wzięło udział 9 uczniów z klas I-III gimnazjum. Każdy uczestnik musiał rozwiązać 30 zadań testowych z matematyki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 235 - 260 z 694
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5