Strona główna
Zespół Szkół Nr 5 | 24.06.2018.
Strona główna
REKRUTACJA 2018/2019

NAWIGATOR 2018
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
BIBLIOTEKA
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5


ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2017/2018
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2017/2018
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2017/2018
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Orły Ostrołęki
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

WSAP
GOŚCIMY
Odwiedza nas 2 gości
Galeria zdjęć
GRA EDUKACYJNA
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Uczniowie naszej szkoły w "Orszaku Trzech Króli" Drukuj Wyślij znajomemu
07.01.2017.
W dniu 6 stycznia 2017 roku, pod hasłem „Pokój i dobro” odbył się w Ostrołęce po raz czwarty „Orszak Trzech Króli”. Uczestniczyła w nim także liczna grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami (p. Sylwią Chludzińską, p. Jadwigą Florek, p. Lidią Załuską i p. Małgorzatą Świderską oraz p. Piotrem Antośkiewiczem i p. Jerzym Nockowiczem). Reprezentacja naszej szkoły stanowiła trzon azjatyckiego orszaku Króla Melchiora (uczniowie Gimnazjum Nr 5), na trasie przemarszu czuwały  anioły (uczniowie III Liceum), które obdarowywały uczestników Orszaku – pamiątkowymi obrazkami oraz przy ostatniej VIII scence („Stajenka”) –  radość z narodzenia Pana wyśpiewywał  chór dziewczęcy „Ars Longa” pod kierunkiem p. Joanny Górskiej.


Mimo siarczystego mrozu i przenikliwego wiatru, dwórki oraz rycerze  uzbrojeni w miecze, włócznie  i  tarcze wyruszyli z placu przy kościele  pw. Zbawiciela Świata, aby  idąc ulicami naszego miasta, mijając scenki biblijne, wznosząc okrzyki i wyśpiewując kolędy, które animowała grupa muzyczna , dotrzeć do Stajenki, by pokłonić się Bożemu Dziecięciu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom,  nauczycielom i pracownikom naszej szkoły, którzy czynnie uczestniczyli w Orszaku.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5