Strona główna
Zespół Szkół Nr 5 | 24.03.2019.
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5

REKRUTACJA 2019/2020

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
Kwestionariusz liceum
Strona główna
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIBLIOTEKA

ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2018/2019
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2018/2019
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2018/2019
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

GOŚCIMY
Galeria zdjęć
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Uczniowie naszej szkoły w "Orszaku Trzech Króli" Drukuj Wyślij znajomemu
07.01.2017.
W dniu 6 stycznia 2017 roku, pod hasłem „Pokój i dobro” odbył się w Ostrołęce po raz czwarty „Orszak Trzech Króli”. Uczestniczyła w nim także liczna grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami (p. Sylwią Chludzińską, p. Jadwigą Florek, p. Lidią Załuską i p. Małgorzatą Świderską oraz p. Piotrem Antośkiewiczem i p. Jerzym Nockowiczem). Reprezentacja naszej szkoły stanowiła trzon azjatyckiego orszaku Króla Melchiora (uczniowie Gimnazjum Nr 5), na trasie przemarszu czuwały  anioły (uczniowie III Liceum), które obdarowywały uczestników Orszaku – pamiątkowymi obrazkami oraz przy ostatniej VIII scence („Stajenka”) –  radość z narodzenia Pana wyśpiewywał  chór dziewczęcy „Ars Longa” pod kierunkiem p. Joanny Górskiej.


Mimo siarczystego mrozu i przenikliwego wiatru, dwórki oraz rycerze  uzbrojeni w miecze, włócznie  i  tarcze wyruszyli z placu przy kościele  pw. Zbawiciela Świata, aby  idąc ulicami naszego miasta, mijając scenki biblijne, wznosząc okrzyki i wyśpiewując kolędy, które animowała grupa muzyczna , dotrzeć do Stajenki, by pokłonić się Bożemu Dziecięciu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom,  nauczycielom i pracownikom naszej szkoły, którzy czynnie uczestniczyli w Orszaku.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5