Strona główna
Zespół Szkół Nr 5 | 16.08.2018.
Strona główna
REKRUTACJA 2018/2019

NAWIGATOR 2018

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
BIBLIOTEKA
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5


ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2017/2018
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2017/2018
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2017/2018
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Orły Ostrołęki
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

WSAP
GOŚCIMY
Galeria zdjęć
GRA EDUKACYJNA
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Powiatowy Konkurs Matematyczny "MATEMAZJUM" Drukuj Wyślij znajomemu
06.04.2016.
31 marca 2016 roku w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny MATEMAZJUM pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki. Cele konkursu to: popularyzacja matematyki wśród uczniów, kształtowanie umiejętności logicznego myślenia, rozwijanie zdolności i zainteresowań matematycznych. Konkurs jest skierowany do uczniów klas III gimnazjum z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Wzięło w nim udział 11 trzyosobowych reprezentacji najlepszych matematyków z różnych szkół.

Naszą placówkę reprezentowali uczniowie wyłonieni w eliminacjach szkolnych: Hubert Nakielski, Rafał Szypulski i Michał Wiśniewski  z kl. IIIc. Gimnazjalistów i ich opiekunów przywitał Dyrektor Szkoły – Waldemar Salis. Później uczniowie przez 90 minut rozwiązywali zadania. Po sprawdzeniu prac  przez nauczycieli matematyki, Dyrektor – Robert Tyszka ogłosił wyniki.

W kategorii indywidualnej przedstawiają się one następująco:
I miejsce – Rafał Szypulski (Gimnazjum Nr 5)
II miejsce – Weronika Gasek (Gimnazjum w Dylewie)
III miejsce – Hubert Nakielski (Gimnazjum Nr 5)

Najlepsze wyniki drużynowo:
I miejsce – Gimnazjum Nr 5 w Ostrołęce
II miejsce – Gimnazjum w Myszyńcu
III miejsce – Gimnazjum Nr 3 w Ostrołęce

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, a pozostali uczestnicy upominki ufundowane przez Prezydenta Miasta Ostrołęki, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, Wydawnictwo Aksjomat oraz Wydawnictwo Nasza Księgarnia.

Konkurs zorganizowali nauczyciele: p. Anna Wądołkowska, p. Aneta Żebrowska, p. Lech Rostkowski. Zwycięską drużynę naszej szkoły do konkursu przygotował p. Lech Rostkowski. Zdjęcia wykonała Adrianna Turek z kl. IIIc.

Serdecznie gratulujemy wyników i życzymy powodzenia na egzaminach gimnazjalnych!


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5