Strona główna
Zespół Szkół Nr 5 | 24.03.2019.
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5

REKRUTACJA 2019/2020

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
Kwestionariusz liceum
Strona główna
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIBLIOTEKA

ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2018/2019
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2018/2019
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2018/2019
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

GOŚCIMY
Odwiedza nas 1 gość
Galeria zdjęć
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Powiatowy Konkurs Matematyczny "MATEMAZJUM" Drukuj Wyślij znajomemu
06.04.2016.
31 marca 2016 roku w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny MATEMAZJUM pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki. Cele konkursu to: popularyzacja matematyki wśród uczniów, kształtowanie umiejętności logicznego myślenia, rozwijanie zdolności i zainteresowań matematycznych. Konkurs jest skierowany do uczniów klas III gimnazjum z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Wzięło w nim udział 11 trzyosobowych reprezentacji najlepszych matematyków z różnych szkół.

Naszą placówkę reprezentowali uczniowie wyłonieni w eliminacjach szkolnych: Hubert Nakielski, Rafał Szypulski i Michał Wiśniewski  z kl. IIIc. Gimnazjalistów i ich opiekunów przywitał Dyrektor Szkoły – Waldemar Salis. Później uczniowie przez 90 minut rozwiązywali zadania. Po sprawdzeniu prac  przez nauczycieli matematyki, Dyrektor – Robert Tyszka ogłosił wyniki.

W kategorii indywidualnej przedstawiają się one następująco:
I miejsce – Rafał Szypulski (Gimnazjum Nr 5)
II miejsce – Weronika Gasek (Gimnazjum w Dylewie)
III miejsce – Hubert Nakielski (Gimnazjum Nr 5)

Najlepsze wyniki drużynowo:
I miejsce – Gimnazjum Nr 5 w Ostrołęce
II miejsce – Gimnazjum w Myszyńcu
III miejsce – Gimnazjum Nr 3 w Ostrołęce

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, a pozostali uczestnicy upominki ufundowane przez Prezydenta Miasta Ostrołęki, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, Wydawnictwo Aksjomat oraz Wydawnictwo Nasza Księgarnia.

Konkurs zorganizowali nauczyciele: p. Anna Wądołkowska, p. Aneta Żebrowska, p. Lech Rostkowski. Zwycięską drużynę naszej szkoły do konkursu przygotował p. Lech Rostkowski. Zdjęcia wykonała Adrianna Turek z kl. IIIc.

Serdecznie gratulujemy wyników i życzymy powodzenia na egzaminach gimnazjalnych!


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5