Strona główna arrow Lista nauczycieli
Zespół Szkół Nr 5 | 22.10.2018.
Strona główna
KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
Kwestionariusz liceum
Kwestionariusz gimnazjum

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
BIBLIOTEKA
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5


ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2018/2019
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2018/2019
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2018/2019
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
Procedura ds frekwencji
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

WSAP
GOŚCIMY
Galeria zdjęć
GRA EDUKACYJNA
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Lista nauczycieli w roku szkolnym 2018/2019 Drukuj Wyślij znajomemu
04.09.2018.

Dyrekcja szkoły

 

 

Salis Waldemar

-

Dyrektor szkoły, wychowanie fizycz

Oleksiak Ewa

-

Wicedyrektor szkoły, geografia

Tyszka Robert

-

Wicedyrektor szkoły, przedsiębiorczość


 

 

Nauczyciele języka polskiego

 

 

Dzierzgowska Renata

-

Język polski

Sięda Marta

-

Język polski

Gąska Ewa

-

Język polski

Krupa Marzena

-

Język polski

Zaborowska Marta

-

Język polski

Pokora Agnieszka

-

Język polski


 

 

Nauczyciele matematyki

 

 

Chodkowska Joanna

-

Matematyka

Drężek Ewa

-

Matematyka

Niemira Janusz

-

Matematyka

Tomaszewska Podolak Malgorzata

-

Matematyka

Żebrowska Aneta

-

Matematyka

Wądołkowska Anna

-

Matematyka


 

 

Nauczyciele historii

 

 

Skała Aldona

-

Historia

 Łada Agnieszka 

-

Historia

Mierzejewska Beata

-

Historia

Karczewska Joanna

-

Historia

Kulczyk Bogusław

-

Historia

Dobkowska Zdanowicz Patrycja

-

Historia

Wysocka Kamila

 -

 Podstawy przedsiębiorczości




Nauczyciele chemii

 

 

Antośkiewicz Dorota

-

Chemia

Salis Izabela 

-

Chemia

 

 

 

Nauczyciele fizyki

 

 

Bartczuk Danuta 

-

Fizyka

Żmijewska Magdalena

-

Fizyka




Nauczyciele biologii

 

 

Niewiarowska Ewa

-

Biologia

Pszczółkowska Marzena 

-

Biologia


 

 

Nauczyciele geografii

 

 

Marczak Grażyna 

-

Geografia

Serzysko Izabela 

-

Geografia


 

 

Nauczyciele informatyki i techniki

 

 

Cybulska Izabela

-

Informatyka

Parzych Adam

-

Informatyka

Strzeszewska Barbara 

-

Informatyka

 

 

 

Nauczyciele języka angielskiego

 

 

Bartłoszewska Halina 

-

Język angielski

Śledzińska Dorota 

-

Język angielski

Prekiel Magdalena

-

Język angielski

Władysiuk Magdalena

-

Język angielski

Gawrych Anna

-

Język angielski

Stolarkiewicz Magdalena

-

Język angielski

Frej Maciej

-

Język angielski

Tyszka Eliza

-

Język angielski

Pędzich Anna

-

Język angielski

Żebrowska Aleksandra

-

Język angielski


 

 

Nauczyciele języka niemieckiego

 

 

Alomar Małgorzata 

-

Język niemiecki

Lewandowska Alicja

-

Język niemiecki

Zaborowska  Edyta

-

Język niemiecki

Pyskło Beata

-

Język niemiecki

Puławska-Pędzich Katarzyna

-

Język niemiecki


 

 

Nauczyciele języka włoskiego

 

 

Orłowska Anna

-

Język włoski


 

 

Nauczyciele religii

 

 

Florek Jadwiga

-

Religia

Ks Krajewski Dariusz

-

Religia

Chludzińska Sylwia

-

Religia

Świderska Małgorzata

-

Religia


 

 

Nauczyciele muzyki i plastyki

 

 

Górska Joanna

-

Muzyka

Domurad –Pragacz Wioletta

-

Plastyka


 

 

Nauczyciele PO i edukacji dla bezpieczeństwa

 

 

Andrzejczyk Karolina

-

Edukacja dla bezpieczeństwa


 

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

 

 

Burghardt Marzena

-

Wychowanie fizyczne

Burghardt Cezary

-

Wychowanie fizyczne

Choduń Joanna

-

Wychowanie fizyczne

Gadzała Renata

-

Wychowanie fizyczne

Juziuk Piotr

-

Wychowanie fizyczne

Mierzejewska Małgorzata

-

Wychowanie fizyczne

Mierzejewski Mariusz

-

Wychowanie fizyczne

Sikora Włodzimierz

-

Wychowanie fizyczne

Suska Magdalena

-

Wychowanie fizyczne

Żebrowski Radosław

-

Wychowanie fizyczne

Fąk Paweł

-

Wychowanie fizyczne

Niećko Rafał

-

Wychowanie fizyczne


 

 

Nauczyciele wychowania do życia w rodzinie

 

 

Jarka Małgorzata

-

Wychowanie do życia w rodzinie


 

 

Biblioteka szkolna

 

 

Szczubełek Agnieszka

-

Bibliotekarz

Michalak Beata

-

Bibliotekarz


 

 

Pedagog i psycholog

 

 

Szymańska Marzena

-

Pedagog

Pierzchała Dorota

-

Pedagog

Kreczman - Madej Renata

-

Psycholog


 

 

Świetlica szkolna

 

 

Konopka Justyna

-

Świetlica

Drężek Dorota

-

Świetlica

Załuska Lidia

 Świetlica

 

 

 

Rewalidacja

 

 

Zagroba Urszula

-

Rewalidacja





 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5