Strona główna
Zespół Szkół Nr 5 | 21.06.2019.
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5


REKRUTACJA 2019/2020

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
Kwestionariusz liceum
Strona główna
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIBLIOTEKA

ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2018/2019
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2018/2019
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2018/2019
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Zmiany w statucie ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

GOŚCIMY
Galeria zdjęć
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Michał Wiśniewski z naszego liceum na Gali wręczenia Nagród Politechniki Warszawskiej Drukuj Wyślij znajomemu
31.05.2019.
29 maja 2019 odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics), organizowanym przez Politechnikę Warszawską. To pierwsza edycja konkursu, w którym uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy, a poprzez uczestniczenie w wykładach czy warsztatach organizowanych przez Uczelnię, uzyskali dostęp do najlepszej i realizowanej na najwyższym poziomie edukacji.W pierwszym etapie zawodnicy zmagali się z testem z fizyki, matematyki i informatyki, w drugim wykazywali się umiejętnością programowania w języku C++ lub Python oraz wykorzystania arkusza kalkulacyjnego, a w trzecim - finałowym, rozwiązywali problem praktyczny z wykorzystaniem płytki edukacyjnej arduino.

Spośród 950 uczestników konkursu wyłoniono zwycięzców: 7 laureatów i 16 wyróżnionych finalistów. Jednym z wyróżnionych finalistów został absolwent naszej szkoły, Michał Wiśniewski z klasy IIIB. Tym samym uzyskał on uprawnienia do przyjęcia na wiele kierunków Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej poza procedurą egzaminacyjną. Warto przypomnieć, że Michał zdobył wcześniej dwukrotnie tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Infosukces” i indeks Politechniki Łódzkiej.

Gratulujemy sukcesów, życzymy dobrego wyboru studiów!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5