Strona główna
Zespół Szkół Nr 5 | 22.02.2019.
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5

REKRUTACJA 2019/2020

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
Kwestionariusz liceum
Strona główna
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIBLIOTEKA

ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2018/2019
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2018/2019
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2018/2019
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

GOŚCIMY
Odwiedza nas 1 gość
Galeria zdjęć
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Uroczystość z okazji Święta Szkoły Drukuj Wyślij znajomemu
01.12.2018.
23 listopada 2018 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Święta Szkoły. Nauczyciele i młodzież mieli okazję obejrzeć montaż słowno- muzyczny pt.,, Podróż po Europie”. Zaprezentowano slajdy przedstawiające wybrane kraje Unii Europejskiej, do których dobrano muzykę , kojarzoną z każdym państwem Wspólnoty.  Imprezę poprowadzili: Zuzanna Kowalska z kl. I F i Jakub Gąska z kl. I H. Swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowali uczniowie z klasy I F: Aleksandra Dobkowska, Ewa Gawrych i Karolina Kempska, z klasy I H Mateusz Jemielita , klasy IIId1 Oliwia Krawczyk. Klasę IIIa reprezentowali: Alicja Zembrzucka ,Dominika Kozłowska i Bartek Szymański.


Walca wiedeńskiego zatańczyli: Zuzanna Wiszowata uczennica klasy I D z partnerem Kacprem Szmitem uczniem II Liceum Ogólnokształcącego, piosenkę zespołu ABBA zaśpiewała Gabriela Laska, a utwór Alvara Soler zaprezentowała Luiza Zalewska z klasy II F. Duże wrażenie na widzach zrobiło wykonanie instrumentalne piosenki The Beatles. Utwór pt. ,, Twist and shout” zagrali uczniowie klasy I B: Alicja Zaorska, Kacper Biedrzycki, Jakub Zduńczyk i Piotr Szurpnicki. Widzowie również mogli wziąć udział w obchodach Święta Szkoły, belgijkę zatańczyli Agata Andrzejczyk, Maja Śmiecińska, Piotr Pędzich, Filip Kraska, Patryk Sender, Jakub Łoniewski, Jakub Koronka, Filip Zalewski, Mateusz Zaorski i inni. Uroczystość była też okazją do wręczenia nagród w konkursach, które odbyły się w naszej szkole. Zwycięzcą konkursu na projekt nowego logo III Liceum został Piotr Pędzich z klasy II B.

Nagrody odebrali również laureaci konkursu recytatorskiego pod hasłem ,,Strofy o Ojczyźnie”, zorganizowanego przez nauczycielki: p. Ewę Gąskę,p. Martę Siędę i   p. Agnieszkę Pokorę, , a są to: Bartosz Szymański, Zuzanna Wiszowata i Wiktoria Gumkowska, Zuzanna Władysiuk. Wyróżnienia otrzymali: Mateusz Kozłowski i Zuzanna Pasikowska. Zdobywca I miejsca Bartosz Szymański wyrecytował wiersz własnego autorstwa pt. ,, Polska- nasze wszystko”. W Szkolnym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej- I miejsce zajęła Zuzanna Bakuła z klasy II C, a II i III miejsce odpowiednio Adam Bielski i Bartek Wojdyna, obaj z klasy II A. W naszej szkole przeprowadzono również konkurs historyczno- plastyczny w ramach obchodów 100- lecia Niepodległości. Organizatorkami były panie: Aldona Skała i Wioletta Domurad- Pragacz. Wzięli w nim udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 10 i I Liceum Ogólnokształcącego. Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialni byli : p. Grażyna Marczak, p. Janusz Niemira i p. Justyna Konopka.

Warto zobaczyć: www.3lo.com.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5