Strona główna
Zespół Szkół Nr 5 | 24.07.2019.
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5


REKRUTACJA 2019/2020

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
Kwestionariusz liceum
Strona główna
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIBLIOTEKA

ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2018/2019
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2018/2019
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2018/2019
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Zmiany w statucie ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

GOŚCIMY
Galeria zdjęć
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Uroczystość z okazji Święta Szkoły Drukuj Wyślij znajomemu
01.12.2018.
23 listopada 2018 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Święta Szkoły. Nauczyciele i młodzież mieli okazję obejrzeć montaż słowno- muzyczny pt.,, Podróż po Europie”. Zaprezentowano slajdy przedstawiające wybrane kraje Unii Europejskiej, do których dobrano muzykę , kojarzoną z każdym państwem Wspólnoty.  Imprezę poprowadzili: Zuzanna Kowalska z kl. I F i Jakub Gąska z kl. I H. Swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowali uczniowie z klasy I F: Aleksandra Dobkowska, Ewa Gawrych i Karolina Kempska, z klasy I H Mateusz Jemielita , klasy IIId1 Oliwia Krawczyk. Klasę IIIa reprezentowali: Alicja Zembrzucka ,Dominika Kozłowska i Bartek Szymański.


Walca wiedeńskiego zatańczyli: Zuzanna Wiszowata uczennica klasy I D z partnerem Kacprem Szmitem uczniem II Liceum Ogólnokształcącego, piosenkę zespołu ABBA zaśpiewała Gabriela Laska, a utwór Alvara Soler zaprezentowała Luiza Zalewska z klasy II F. Duże wrażenie na widzach zrobiło wykonanie instrumentalne piosenki The Beatles. Utwór pt. ,, Twist and shout” zagrali uczniowie klasy I B: Alicja Zaorska, Kacper Biedrzycki, Jakub Zduńczyk i Piotr Szurpnicki. Widzowie również mogli wziąć udział w obchodach Święta Szkoły, belgijkę zatańczyli Agata Andrzejczyk, Maja Śmiecińska, Piotr Pędzich, Filip Kraska, Patryk Sender, Jakub Łoniewski, Jakub Koronka, Filip Zalewski, Mateusz Zaorski i inni. Uroczystość była też okazją do wręczenia nagród w konkursach, które odbyły się w naszej szkole. Zwycięzcą konkursu na projekt nowego logo III Liceum został Piotr Pędzich z klasy II B.

Nagrody odebrali również laureaci konkursu recytatorskiego pod hasłem ,,Strofy o Ojczyźnie”, zorganizowanego przez nauczycielki: p. Ewę Gąskę,p. Martę Siędę i   p. Agnieszkę Pokorę, , a są to: Bartosz Szymański, Zuzanna Wiszowata i Wiktoria Gumkowska, Zuzanna Władysiuk. Wyróżnienia otrzymali: Mateusz Kozłowski i Zuzanna Pasikowska. Zdobywca I miejsca Bartosz Szymański wyrecytował wiersz własnego autorstwa pt. ,, Polska- nasze wszystko”. W Szkolnym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej- I miejsce zajęła Zuzanna Bakuła z klasy II C, a II i III miejsce odpowiednio Adam Bielski i Bartek Wojdyna, obaj z klasy II A. W naszej szkole przeprowadzono również konkurs historyczno- plastyczny w ramach obchodów 100- lecia Niepodległości. Organizatorkami były panie: Aldona Skała i Wioletta Domurad- Pragacz. Wzięli w nim udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 10 i I Liceum Ogólnokształcącego. Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialni byli : p. Grażyna Marczak, p. Janusz Niemira i p. Justyna Konopka.

Warto zobaczyć: www.3lo.com.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5