Strona główna
Zespół Szkół Nr 5 | 24.07.2019.
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5


REKRUTACJA 2019/2020

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
Kwestionariusz liceum
Strona główna
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIBLIOTEKA

ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2018/2019
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2018/2019
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2018/2019
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Zmiany w statucie ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

GOŚCIMY
Odwiedza nas 2 gości
Galeria zdjęć
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Uroczystość ukończenia szkoły klas III Gimnazjum Drukuj Wyślij znajomemu
21.06.2018.
Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna.
Oskar Wilde


Dnia 20 czerwca 2018 roku odbyła się uroczystość ukończenia szkoły przez uczniów klas III Gimnazjum nr 5 w Ostrołęce. Podczas akademii zostały przyznane nagrody za najlepsze wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję, za osiągnięcia naukowe i sportowe. Najlepszą absolwentką szkoły jest Kinga Skowrońska z klasy IIIc, która uzyskała średnią ocen 5,80. Za szczególne osiągnięcia naukowe nagrody otrzymali: Zuzanna Pasikowska- Laureatka Konkursu Polonistycznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz  Filip Gołaś- Laureat w V Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „Infosukces” organizowanym przez Politechnikę Łódzką. Dyrektor Waldemar Salis podziękował nauczycielom, wychowawcom i rodzicom za trzy lata pracy. Życzył uczniom klas III dalszych sukcesów.


Na uroczystość przybyła delegacja nauczycieli i uczniów ze szkół partnerskich w Turcji i Portugalii, którzy odwiedzili naszą szkołę w ramach wymiany międzynarodowej. Pani Ayse Bozkurt z Antalyi (nauczycielka języka angielskiego) oraz pani Monika Simao de Olivejra z Lizbony (nauczycielka fizyki) wygłosiły przemówienie. Nauczycielki podziękowały za możliwość odwiedzenia naszego kraju. Goście z Turcji zaprezentowali zgromadzonym turecki taniec ludowy- Zeybek, a uczennica z Lizbony zaśpiewała. Uroczystość uświetniły także występy wokalne naszych uczniów. Piosenki zaśpiewali: Anna Cichocka, Aleksandra Niewczas, Magdalena Dobkowska i Szymon Prusiński. Wokalistom towarzyszył chór szkolny Ars Longa, pod kierunkiem pani Joanny Górskiej. W części artystycznej udział wzięli uczniowie klas II gimnazjum: Alicja Zembrzucka, Zuzanna Władysiuk, Dominika Kozłowska, Bartosz Szymański, Bartłomiej Jankowski, Łukasz Suchołbiak. Akademię poprowadzili: Daria Piersa i Kacper Zembrzucki. Uroczystość przygotowały panie: Marta Zaborowska, Agnieszka Pokora, Anna Wądołkowska i Dorota Antośkiewicz. Oprawę multimedialną przygotowała pani Barbara Strzeszewska. Piękne dekoracje wykonały panie z zespołu dekoracyjnego, pod kierunkiem pani Wioletty Domurad- Pragacz.

Życzymy wszystkim absolwentom gimnazjum, by potrafili każdego dnia dostrzegać piękno świata, dokonywali w życiu dobrych wyborów i jak najlepiej wykorzystywali każdą chwilę życia.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5