Strona główna
Zespół Szkół Nr 5 | 21.01.2019.
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5

Strona główna
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
Kwestionariusz liceum
Kwestionariusz gimnazjum
BIBLIOTEKA

ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2018/2019
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2018/2019
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2018/2019
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
Procedura ds frekwencji
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

WSAP
GOŚCIMY
Galeria zdjęć
GRA EDUKACYJNA
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Uroczystość ukończenia szkoły klas III Gimnazjum Drukuj Wyślij znajomemu
21.06.2018.
Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna.
Oskar Wilde


Dnia 20 czerwca 2018 roku odbyła się uroczystość ukończenia szkoły przez uczniów klas III Gimnazjum nr 5 w Ostrołęce. Podczas akademii zostały przyznane nagrody za najlepsze wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję, za osiągnięcia naukowe i sportowe. Najlepszą absolwentką szkoły jest Kinga Skowrońska z klasy IIIc, która uzyskała średnią ocen 5,80. Za szczególne osiągnięcia naukowe nagrody otrzymali: Zuzanna Pasikowska- Laureatka Konkursu Polonistycznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz  Filip Gołaś- Laureat w V Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „Infosukces” organizowanym przez Politechnikę Łódzką. Dyrektor Waldemar Salis podziękował nauczycielom, wychowawcom i rodzicom za trzy lata pracy. Życzył uczniom klas III dalszych sukcesów.


Na uroczystość przybyła delegacja nauczycieli i uczniów ze szkół partnerskich w Turcji i Portugalii, którzy odwiedzili naszą szkołę w ramach wymiany międzynarodowej. Pani Ayse Bozkurt z Antalyi (nauczycielka języka angielskiego) oraz pani Monika Simao de Olivejra z Lizbony (nauczycielka fizyki) wygłosiły przemówienie. Nauczycielki podziękowały za możliwość odwiedzenia naszego kraju. Goście z Turcji zaprezentowali zgromadzonym turecki taniec ludowy- Zeybek, a uczennica z Lizbony zaśpiewała. Uroczystość uświetniły także występy wokalne naszych uczniów. Piosenki zaśpiewali: Anna Cichocka, Aleksandra Niewczas, Magdalena Dobkowska i Szymon Prusiński. Wokalistom towarzyszył chór szkolny Ars Longa, pod kierunkiem pani Joanny Górskiej. W części artystycznej udział wzięli uczniowie klas II gimnazjum: Alicja Zembrzucka, Zuzanna Władysiuk, Dominika Kozłowska, Bartosz Szymański, Bartłomiej Jankowski, Łukasz Suchołbiak. Akademię poprowadzili: Daria Piersa i Kacper Zembrzucki. Uroczystość przygotowały panie: Marta Zaborowska, Agnieszka Pokora, Anna Wądołkowska i Dorota Antośkiewicz. Oprawę multimedialną przygotowała pani Barbara Strzeszewska. Piękne dekoracje wykonały panie z zespołu dekoracyjnego, pod kierunkiem pani Wioletty Domurad- Pragacz.

Życzymy wszystkim absolwentom gimnazjum, by potrafili każdego dnia dostrzegać piękno świata, dokonywali w życiu dobrych wyborów i jak najlepiej wykorzystywali każdą chwilę życia.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5