Strona główna
Zespół Szkół Nr 5 | 24.06.2019.
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5


REKRUTACJA 2019/2020

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
Kwestionariusz liceum
Strona główna
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIBLIOTEKA

ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2018/2019
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2018/2019
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2018/2019
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Zmiany w statucie ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

GOŚCIMY
Odwiedza nas 1 gość
Galeria zdjęć
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Rafał Szypulski laureatem "XI Ogólnopolskiej Olimpiady O Diamentowy Indeks AGH" Drukuj Wyślij znajomemu
09.04.2018.
Z przyjemnością informujemy, że uczeń naszego liceum – Rafał Szypulski, zdobył tytuł laureata i „Diamentowy Indeks” w prestiżowym,  ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Akademię Górniczą – Hutniczą w Krakowie. Konkurs objęty jest patronatem Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych CERN w Szwajcarii, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Ministra Edukacji Narodowej. Rafał otrzymał indeks, który umożliwia podjęcie, poza procedurą rekrutacyjną, studiów wybranych spośród wszystkich kierunków prowadzonych przez 16 wydziałów AGH.


Zaproponowano mu także skorzystanie ze specjalnego programu „PRYMUSI AGH”, w ramach którego może on ubiegać się o indywidualny program studiów i opiekę tutora, otrzymać nieodpłatne miejsce w domu studenckim oraz uczestniczyć w ciekawym szkoleniu. Sukces naszego ucznia jest tym większy, że jest on dopiero w drugiej klasie, a ma już zapewniony wstępna studia w dwóch uczelniach: AGH w Krakowie i Politechnice Gdańskiej. W rankingu „Perspektyw”  ta pierwsza jest  w czołówce uczelni technicznych.

Konkurs składał się z trzech etapów. Ostatni – centralny odbył się w Krakowie w dniu 18 marca2018 roku. Miał formę egzaminu pisemnego, w trakcie którego należało rozwiązać 7 zadań z dziedziny matematyki o wysokim stopniu trudności. Uroczysta gala wręczenia dyplomów laureatom olimpiady odbędzie się 21 czerwca 2018 w Krakowie.

Nauczycielem matematyki Rafała jest pan Janusz Niemira.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5