Strona główna
Zespół Szkół Nr 5 | 21.03.2019.
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5

REKRUTACJA 2019/2020

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
Kwestionariusz liceum
Strona główna
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIBLIOTEKA

ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2018/2019
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2018/2019
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2018/2019
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

GOŚCIMY
Odwiedza nas 4 gości
Galeria zdjęć
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Uczniowie naszej szkoły w Orszaku Trzech Króli Drukuj Wyślij znajomemu
11.01.2018.
W aurze dalekiej od zimowej, w sobotę 6 stycznia 2018 roku, pod hasłem „Bóg jest dla wszystkich”,po raz piąty ulicami Ostrołęki przeszedł barwny Orszak Trzech Króli. Mieszkańcy miasta i nie tylko, w koronach na głowach, ze śpiewnikami w rękach i radością w sercach, wyruszyli do stajenki.W Orszaku uczestniczyła także liczna grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami: p. Sylwią Chludzińską, p. Jadwigą Florek, p. Lidią Załuską i p. Małgorzatą Świderską. Reprezentacja naszej szkoły stanowiła trzon azjatyckiego orszaku Króla Melchiora. Dwórki oraz rycerze uzbrojeni w tarcze i włócznie wyruszyli z placu przy kościele pw. Zbawiciela Świata, aby idąc ulicami naszego miasta, mijając scenki biblijne, wznosząc okrzyki „Bóg jest dla wszystkich – dalekich i bliskich!, Bóg dal nadzieję – idźmy do Betlejem! oraz wyśpiewując kolędy, które animowała młodzież z Ruchu Światło -Życie, dotrzeć do stajenki, by pokłonić się Bożemu Dziecięciu. Na trasie przemarszu czuwałyteż nasze anioły (uczniowie III Liceum), które obdarowywały uczestników Orszaku – pamiątkowymi obrazkami, a przy stajence –radość z narodzenia Pana wyśpiewywał chór dziewczęcy „Ars Longa” pod kierunkiem p. Joanny Górskiej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły, którzy czynnie uczestniczyli w Orszaku Trzech Króli.  (zdjęcia w galerii)
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5