Strona główna
Zespół Szkół Nr 5 | 18.10.2018.
Strona główna
KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
Kwestionariusz liceum
Kwestionariusz gimnazjum

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
BIBLIOTEKA
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5


ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2018/2019
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2018/2019
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2018/2019
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
Procedura ds frekwencji
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

WSAP
GOŚCIMY
Galeria zdjęć
GRA EDUKACYJNA
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Uczniowie naszej szkoły w Orszaku Trzech Króli Drukuj Wyślij znajomemu
11.01.2018.
W aurze dalekiej od zimowej, w sobotę 6 stycznia 2018 roku, pod hasłem „Bóg jest dla wszystkich”,po raz piąty ulicami Ostrołęki przeszedł barwny Orszak Trzech Króli. Mieszkańcy miasta i nie tylko, w koronach na głowach, ze śpiewnikami w rękach i radością w sercach, wyruszyli do stajenki.W Orszaku uczestniczyła także liczna grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami: p. Sylwią Chludzińską, p. Jadwigą Florek, p. Lidią Załuską i p. Małgorzatą Świderską. Reprezentacja naszej szkoły stanowiła trzon azjatyckiego orszaku Króla Melchiora. Dwórki oraz rycerze uzbrojeni w tarcze i włócznie wyruszyli z placu przy kościele pw. Zbawiciela Świata, aby idąc ulicami naszego miasta, mijając scenki biblijne, wznosząc okrzyki „Bóg jest dla wszystkich – dalekich i bliskich!, Bóg dal nadzieję – idźmy do Betlejem! oraz wyśpiewując kolędy, które animowała młodzież z Ruchu Światło -Życie, dotrzeć do stajenki, by pokłonić się Bożemu Dziecięciu. Na trasie przemarszu czuwałyteż nasze anioły (uczniowie III Liceum), które obdarowywały uczestników Orszaku – pamiątkowymi obrazkami, a przy stajence –radość z narodzenia Pana wyśpiewywał chór dziewczęcy „Ars Longa” pod kierunkiem p. Joanny Górskiej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły, którzy czynnie uczestniczyli w Orszaku Trzech Króli.  (zdjęcia w galerii)
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5