Zespół Szkół Nr 5 | 24.06.2019.
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5


REKRUTACJA 2019/2020

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
Kwestionariusz liceum
Strona główna
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIBLIOTEKA

ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2018/2019
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2018/2019
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2018/2019
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Zmiany w statucie ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

GOŚCIMY
Odwiedza nas 1 gość
Galeria zdjęć
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Sukces uczniów IIILO na Olimpiadzie Wiedzy o Żywieniu i Żywności w Warszawie Drukuj Wyślij znajomemu
27.01.2012.
13 stycznia 2012 roku odbyły się w Warszawie eliminacje okręgowe Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. Do finału przystąpiło 76 uczestników z województwa mazowieckiego. IIILO w Ostrołęce reprezentowali uczniowie pani Ewy Niewiarowskiej: Karolina Minasiewicz z ID, która uplasowała się na 6 miejscu i Adam Il z IID, który zdobył 13 miejsce. Uczestnicy konkursu odpowiadali na pytania testowe-wielokrotnego wyboru, skojarzeniowe, prawda czy fałsz, uzupełniali tekst odpowiednimi pojęciami, oraz przyporządkowywali właściwe sobie hasła.
Czytaj całość
 
Co zmieniło się w moim życiu dzięki Funduszom Europejskim?-wyniki konkursu Drukuj Wyślij znajomemu
20.01.2012.
„Ponad 724 prace w pięciu kategoriach wpłynęły do Ministerstwa Rozwoju Regionalnego w odpowiedzi na konkurs „Co zmieniło się  w  moim życiu dzięki Funduszom Europejskim?”. Autorzy prac wykazali się zaangażowaniem i niejednokrotnie nowoczesnym  podejściem  do tematu.” Do konkursu zgłoszono: w linii plastycznej-601 prac; w linii literackiej-73 prace; w linii komiks-21 prace; w linii fotoreportaż-20 prac; w linii film-9 prac.
Czytaj całość
 
Koncert Noworoczny Chóru Dziewczęcego Ars Longa Drukuj Wyślij znajomemu
13.01.2012.
12 stycznia w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Chór Dziewczęcy Ars Longa pod kierunkiem Joanny Górskiej wystąpił z Koncertem Kolęd. Licznie zgromadzona publiczność wysłuchała tradycyjnych kolęd polskich oraz obszernych fragmentów Kantaty na Boże Narodzenie Johna Petersona. Partie solowe wykonały Natalia Gibas z klasy IH- śpiew oraz Justyna Woźniczko z  klasy IIIb - flet. Chórowi akompaniowali Patrycja Oleksiak z klasy IIIH - fortepian i Maciej Wiszowaty z klasy ID gitara. Naszym młodym śpiewakom i instrumentalistom serdecznie gratulujemy pięknego koncertu i życzymy wielu sukcesów artystycznych w Nowym Roku!
 
BAL NA 300 PAR Drukuj Wyślij znajomemu
09.01.2012.
7 stycznia 2012 roku uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego bawili się na balu studniówkowym. Imprezę zorganizowali rodzice oraz uczniowie. Ogromne zaangażowanie organizatorów w przygotowanie balu było widoczne na każdym kroku – od pięknej dekoracji sali, utrzymanej w klimacie Bollywood, przez dostojnie odtańczonego poloneza, aż po zaśpiewane z dużym wdziękiem „Niech żyje bal”, czy „Tylko mnie poproś do tańca”…
Czytaj całość
 
IV Dyskoteka z Mikołajem w Zespole Szkół Nr 5 Drukuj Wyślij znajomemu
09.01.2012.
W dniu 8 stycznia 2012 roku odbyła się w Zespole Szkół Nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce „IV Dyskoteka z Mikołajem”. W zabawie uczestniczyło 200 dzieci, które  z radością brały udział w zorganizowanych konkursach i zabawach oczekując na odwiedziny św. Mikołaja, który każdemu dziecku wręczył paczkę ze słodyczami. Zabawa maluchów trwała parę godzin. Główny patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Ostrołęki Pan Janusz Kotowski. Organizatorem zabawy z Mikołajem było Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce, dyrekcja ZS Nr 5 oraz rady osiedli: Centrum, Stacja i Pomian.
Czytaj całość
 
Zobacz też…
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5