Zespół Szkół Nr 5 | 24.06.2019.
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5


REKRUTACJA 2019/2020

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
Kwestionariusz liceum
Strona główna
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIBLIOTEKA

ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2018/2019
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2018/2019
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2018/2019
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Zmiany w statucie ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

GOŚCIMY
Odwiedza nas 1 gość
Galeria zdjęć
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Stypendia Prezesa Rady Ministrów Drukuj Wyślij znajomemu
30.11.2011.
W dniu 29 listopada 2011 roku, w Muzeum Kultury Kurpiowskiej odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów 2011. Najzdolniejsi uczniowie z Ostrołęki oraz powiatów: ostrołęckiego, ostrowskiego, makowskiego, przasnyskiego i wyszkowskiego otrzymali te niezwykle prestiżowe nagrody, które wręczali między innymi: starosta powiatu ostrołęckiego, radni sejmiku województwa mazowieckiego, dyrektor ostrołęckiego kuratorium oraz mazowiecki wicekurator oświaty. Wśród nagrodzonych znalazł się również uczeń naszego liceum Kamil Żmijewski. Serdecznie gratulujemy ogromnego sukcesu.
Czytaj całość
 
"Góra Grosza" Drukuj Wyślij znajomemu
29.11.2011.
Nasza szkoła po raz kolejny włącza się do akcji „Góra Grosza”, której celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. W tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na przyspieszenie reformy domów dziecka przez pomoc w tworzeniu małych domów dla osieroconych dzieci, w których realizowane są intensywne programy pracy z rodzinami dzieci, oparte na relacjach emocjonalnych i indywidualnej odpowiedzialności opiekunów za poszczególne dzieci i plan pomocy ich rodzinom.
Czytaj całość
 
Święto Szkoły Drukuj Wyślij znajomemu
29.11.2011.
24 listopada 2011 roku obchodziliśmy Święto Szkoły, która 28 listopada 2003 roku otrzymała imię Unii Europejskiej. Chcieliśmy, żeby ten jubileusz stał się okazją do zadumy i refleksji nad przeszłością i teraźniejszością naszej szkoły wpisanej w historię miasta, Polski i wspólnej Europy. W tym roku Święto Szkoły nabrało szczególnego znaczenia, ponieważ od 1 lipca 2011 roku Polska przewodniczy Radzie UE. Polska na swoje przewodnictwo przyjęła trzy główne priorytety, osiem szczegółowych oraz 27 obszarów priorytetowych, którymi są m.in.:
Czytaj całość
 
"Możemy być z nich dumni"-profesor Jerzy Buzek podsumował pracę uczniów Drukuj Wyślij znajomemu
28.11.2011.
„Możemy być z nich dumni” tymi słowami, otwierając listopadową sesję plenarną Parlamentu Europejskiego, profesor Jerzy Buzek podsumował pracę uczniów, którzy w dniach od 13 do 14 listopada bieżącego roku wcielali się w role eurodeputowanych, w ramach spotkania EuroMedScola. Tym samym i my jesteśmy dumni, że wśród ponad 250 nastolatków z państw obszaru Morza Śródziemnego oraz Unii Europejskiej znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół Nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce, już po raz kolejny reprezentując Polskę w Parlamencie Europejskim w Strasbourgu.
Czytaj całość
 
"Nie uchodzi, nie uchodzi..., czyli Damy i Huzary" w Teatrze Rampa Drukuj Wyślij znajomemu
25.11.2011.
18 listopada odbyła się kolejna wycieczka do Warszawy. Tym razem stolicę odwiedziły klasy: IIb i IId. Podczas wizyty w Polskim Radio wybrańcy mieli okazję odkryć swój dziennikarski talent, biorąc udział  w audycji prowadzonej na żywo. Głównym punktem wycieczkowego programu było zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik, które  dostarczyło uczniom wielu naukowych wrażeń, natomiast w doznania estetyczne obfitowały chwile spędzone wieczorem w Teatrze Rampa na spektaklu pt. „Nie uchodzi, nie uchodzi…, czyli Damy i Huzary”.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 13
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5