Zespół Szkół Nr 5 | 25.06.2019.
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5


REKRUTACJA 2019/2020

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
Kwestionariusz liceum
Strona główna
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIBLIOTEKA

ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2018/2019
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2018/2019
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2018/2019
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Zmiany w statucie ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

GOŚCIMY
Odwiedza nas 7 gości
Galeria zdjęć
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Uroczyste zakończenie roku tegorocznych maturzystów Drukuj Wyślij znajomemu
29.04.2011.

28 kwietnia 2011 roku mury Zespołu Szkół Nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce opuścili kolejni absolwenci III Liceum Ogólnokształcącego. Uroczystości pożegnania 211 abiturientów przewodziła myśl Adama Asnyka:" Szkukajcie prawdy jasnego płomienia! Szukajcie nowych, nie odkrytych dróg...", mająca pełnić od tej pory swoistego rodzaju motto życiowe  w ich zyciu, co z ogromnym wzruszeniem podkreślał Dyrektor Szkoły Waldemar Salis. Spotkanie to miało szczególny charakter, gdyż to już 10 rocznik młodych ludzi wyruszających w dalszą drogę. Uroczystość przygotowała młodzież klasy IIE, IIIA, IF. Pożegnanie maturzystów uświetniły występy chóru ARS LONGA oraz idywidualnych artystów. Pożegnanie abiturientów (część oficjalną i artystyczną) przygotowały: panie: Aldona Skała, Marzena Krupa oraz Joanna Górska (zdjęcia klas w galerii).

 
Sprawni jak żołnierze Drukuj Wyślij znajomemu
20.04.2011.

14 kwietnia 2011 roku w Troszynie odbyły się zawody "Sprawni jak żołnierze-2011" organizowane przez Kuratorium Oświaty w Warszawie. Zespół Szkól Nr 5 w Ostrołęce reprezentowała drużyna z klasy IB przygotowana przez Pana Grzegorza Wiszowatego w składzie: Bartłomiej Wiszowaty, Łukasz Wiszowaty, Daniel Popielarczyk. W zawodach brało udział 10 drużyn, w etapie szkolnym uczniowie naszej szkoły zajęli 2 miejsce (zdjęcia w galerii).

 
I miejsce w konkursie-LAS CAŁKIEM BLISKO NAS Drukuj Wyślij znajomemu
20.04.2011.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie, zorganizowanym przez Stowarzyszenie EKOMENA w Ostrołęce, na plakat, którego temat wiodący zawierał się w haśle obchodów Dnia Ziemi 2011 roku : „LAS CAŁKIEM BLISKO NAS”. Konkurs przeznaczony był dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Ostrołęki i powiatu. Szkolnymi opiekunami konkursu byli nauczyciele biologii. Prace plastyczne uczniów uświadamiały, że każdy z nas ma istotny wpływ na środowisko leśne, pokazywały, jak duże znaczenie ma las dla człowieka, promowały proekologiczne postawy i zachowania oraz zachęcały do przeciwdziałania niedozwolonym w lesie zachowaniom

Czytaj całość
 
"Potyczki IIB z cyklotronem" Drukuj Wyślij znajomemu
19.04.2011.

30 marca 2011 roku uczniowie klasy IIB (klasy z rozszerzoną matematyką, fizyką i informatyką), pod opieką wychowawcy, p. Magdaleny Władysiuk  i nauczyciela fizyki p. Magdaleny Żmijewskiej, wyjechali do Warszawy. Głównym celem wyprawy było poszerzenie wiedzy uczniów, budzenie zainteresowania naukami ścisłymi, ukazanie praktycznej strony zjawisk fizycznych omawianych na lekcjach. Najpierw, podczas wizyty w Środowiskowym Laboratorium Jonów Ciężkich przy Uniwersytecie Warszawskim, młodzi ludzie obejrzeli film ukazujący w niezwykle prosty, obrazowy sposób budowę materii, mechanizm i efekt zderzania cząstek elementarnych, sposoby detekcji tych zderzeń.

Czytaj całość
 
I miejsce w Konkursie Recytatorskim LET'S TALK POETRY Drukuj Wyślij znajomemu
15.04.2011.

15 kwietnia w Zespole Kolegiów Nauczycielskich w Ostrołęce odbyła się kolejna edycja Konkursu Recytatorskiego Let’s Talk Poetry. Uczniowie z różnych ostrołęckich szkół zmierzyli się z poezją w języku angielskim. Naszą szkołę reprezentowała Natalia Będźkowska z klasy IIID przygotowywana przez panią Dorotę Śledzińską. Wyrecytowała ona wiersz zatytułowany „Funny…but not”, który przyniósł jej I miejsce w tym konkursie. Serdecznie gratulujemy talentu i życzymy wielu sukcesów! Zapraszamy do zapoznania się z treścią wiersza:

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 10
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5