Zespół Szkół Nr 5 | 25.06.2019.
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5


REKRUTACJA 2019/2020

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
Kwestionariusz liceum
Strona główna
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIBLIOTEKA

ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2018/2019
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2018/2019
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2018/2019
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Zmiany w statucie ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

GOŚCIMY
Odwiedza nas 1 gość
Galeria zdjęć
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Warsztaty z Bożydarem Iwanowem Drukuj Wyślij znajomemu
28.03.2011.

Kolejny raz nasza szkoła otrzymała możliwość wzięcia udziału w czwartej już edycji warsztatów dziennikarskich w Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie. Tym razem zajęcia poprowadził znany komentator sportowy–Bożydar Iwanow. Warsztaty koncentrowały się na zawodzie dziennikarza sportowego. Mieliśmy też okazję zapoznać się z ogólnymi zasadami funkcjonowania świata mediów. Chętni mogli wejść w skórę redaktora Iwanowa i spróbować swoich sił w komentowaniu wydarzeń sportowych. Wielu z nas znakomicie sprawdziło się w tej roli, co potwierdził aprobatą redaktor, na co dzień związany z telewizją Polsat. W warsztatach wzięły udział klasy IIF1 i IIE. Młodzież tradycyjnie zakończyła swoją wycieczkę w Mekce zakupoholików–Arkadii (zdjęcia w galerii).

Jakub Kuźmiński-II E

 
Jeżowóz Drukuj Wyślij znajomemu
28.03.2011.

16 marca 2011 roku w środę w naszej szkole odbyły się zajęcia edukacyjno-ekologiczne. W wydarzeniu brały udział klasy o profilach biologicznych: IIC, IID oraz IIID. Za ciekawie przedstawione tematy ekologiczne możemy podziękować pani Małgorzacie Jarce i pani Ewie Niewiarowskiej, gdyż to one zatroszczyły się o poszerzanie naszej wiedzy w inny niż zwykle sposób. Jeżowóz przybył do nas z Białegostoku. Głównym celem było przybliżenie nam otaczającej przyrody w sposób innowacyjny i interaktywny oraz podniesienie świadomości ekologicznej uczniów.

Czytaj całość
 
Pierwszy Dzień Wiosny w ZS Nr 5 Drukuj Wyślij znajomemu
23.03.2011.

Jak co roku nadszedł 21 marca, w kalendarzu uczniowskim znany jako Dzień Wagarowicza. W tym roku jednak „nie pozwoliliśmy” uczniom wykorzystać tego dnia do opuszczenia zajęć. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowane zostały uroczyste obchody Pierwszego Dnia Wiosny. Cała impreza była niezwykle huczna i kolorowa. Główną atrakcją był pokaz mody „TOP MODEL” Spring Edition, na którym przedstawiciele klas gimnazjalnych i licealnych zaprezentowali swoje wiosenne kreacje. Pomysłów było wiele, każdy z nich był dobry i oryginalny. Na wybiegu zaprezentowało się ponad pięćdziesiąt osób z różnych klas.

Czytaj całość
 
Mamy laureatów VI Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez ZKN Drukuj Wyślij znajomemu
22.03.2011.

21 marca odbył się drugi etap VI Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Zespół Kolegiów Nauczycielskich w Ostrołęce. Do tego etapu zakwalifikowało się czworo uczniów naszej szkoły wyłonionych w etapie szkolnym. Uczniowie mieli do rozwiązania test leksykalno-gramatyczny sprawdzający ich wiedzę. W gronie laureatów znalazły się aż trzy osoby z naszej szkoły: Kamil Żmijewski, kl. II B uczeń p. Magdaleny Władysiuk zajął II miejsce, a uczennice p. Doroty Śledzińskiej Monika Dymerska, kl. IIID–V miejsce i Daria Bałon, kl. IIID–VI miejsce. Serdecznie gratulujemy.

 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 13
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5