Zespół Szkół Nr 5 | 20.08.2018.
Strona główna
REKRUTACJA 2018/2019

NAWIGATOR 2018

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
BIBLIOTEKA
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5


ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2017/2018
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2017/2018
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2017/2018
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Orły Ostrołęki
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

WSAP
GOŚCIMY
Galeria zdjęć
GRA EDUKACYJNA
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Wyróżnienie dla Chóru Dziewczęcego Ars Longa! Drukuj Wyślij znajomemu
30.10.2010.

Z wielką radością informujemy, że 10 października 2010 roku Chór Dziewczęcy Ars Longa pod kierunkiem Joanny Górskiej otrzymał wyróżnienie w Finale XXX Ogólnopolskiego Konkursu Chórów a Cappella Dzieci i Młodzieży w Bydgoszczy. Etap centralny poprzedzony jest etapem wojewódzkim w Warszawie i II etapem w Bydgoszczy, w  którym Centralna Komisja Artystyczna ocenia prezentacje poszczególnych chórów nominowanych do Finału. Uroczysty Koncert Galowy w wykonaniu nagrodzonych chórów wraz z ogłoszeniem wyników Konkursu odbył się 10 października 2010 roku w pięknym, nowoczesnym gmachu Opery Nova w Bydgoszczy.

Rozśpiewanym dziewczętom  serdecznie gratulujemy!

 
Sztuka teatralna "Pigmalion" Drukuj Wyślij znajomemu
28.10.2010.

W dniu 21 października, grupa uczniów z naszej szkoły wyjechała  na jednodniową wycieczkę do Warszawy, w celu obejrzenia sztuki teatralnej. Było to przedstawienie pod tytułem „Pigmalion”, na podstawie utworu napisanego przez Georga Bernarda Shaw’a. Historia opowiada o prostej dziewczynie z ulicy–kwiaciarce, która pewnego dnia spotkała na ulicy dwóch zamożnych mężczyzn–pułkownika Pickering’a i Henry’ego  Higgins’a. Jegomość Higgins był znawcą fonetyki i uznał, że może z kwiaciarki zrobić prawdziwą księżniczkę, ucząc ją poprawnej wymowy języka angielskiego.

Czytaj całość
 
Wizyta uczniów III LO w Austrii Drukuj Wyślij znajomemu
25.10.2010.

Delegacja 4 uczniów i dwóch nauczycieli wróciła właśnie z tygodniowej wizyty w Austrii w ramach nowego projektu Comenius EXPLORE, ENJOY AND LEAN (opiekunami były Panie Ewa Majewska i Halina Bartoszewska). Inicjatorem i międzynarodowym koordynatorem przedsięwzięcia jest p. Halina Bartoszewska–nauczycielka j.angielskiego. Jest to już czwarty projekt unijny prowadzony w Zespole Szkół nr 5. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie uczniów do odkrywania nowych pasji podróżniczych, propagowanie zdrowego stylu życia, zachęcanie uczniów pełnosprawnych i niepełnosprawnych do współdziałania i wspólnego odkrywania świata.

Czytaj całość
 
Quo Vadis polska kinematografio? Drukuj Wyślij znajomemu
22.10.2010.

OCK zaprosiło wszystkie okoliczne szkoły na "Śluby panieńskie". My także nie przepuściliśmy takiej okazji i tłumnie udaliśmy się do kina na kolejny wytwór polskiej kinematografii, aby naocznie sprawdzić czy w tym przypadku mamy faktycznie do czynienia z komedią nad komediami, czy tylko z kiczem. Oto, co jeden z naszych licealistów myśli o filmie!

Czytaj całość
 
Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły Drukuj Wyślij znajomemu
14.10.2010.

12 października w naszym mieście odbył się już po raz dziewiąty Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły, w którym wzięli udział także uczniowie naszej szkoły. Miło nam donieść, że Karolina Ołdakowska z klasy 2F1 liceum przygotowywana przez p.Ewę Gąskę zajęła 2 miejsce, a Sylwia Szabłowska z klasy 2E liceum zdobyła wyróżnienie. Opiekunem jej była p. Joanna Dawidczyk. Dziewczętom serdecznie gratulujemy!

 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 10
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5