Zespół Szkół Nr 5 | 24.06.2019.
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5


REKRUTACJA 2019/2020

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
Kwestionariusz liceum
Strona główna
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIBLIOTEKA

ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2018/2019
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2018/2019
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2018/2019
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Zmiany w statucie ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

GOŚCIMY
Odwiedza nas 2 gości
Galeria zdjęć
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Wyróżnienie dla Chóru Dziewczęcego Ars Longa! Drukuj Wyślij znajomemu
30.10.2010.

Z wielką radością informujemy, że 10 października 2010 roku Chór Dziewczęcy Ars Longa pod kierunkiem Joanny Górskiej otrzymał wyróżnienie w Finale XXX Ogólnopolskiego Konkursu Chórów a Cappella Dzieci i Młodzieży w Bydgoszczy. Etap centralny poprzedzony jest etapem wojewódzkim w Warszawie i II etapem w Bydgoszczy, w  którym Centralna Komisja Artystyczna ocenia prezentacje poszczególnych chórów nominowanych do Finału. Uroczysty Koncert Galowy w wykonaniu nagrodzonych chórów wraz z ogłoszeniem wyników Konkursu odbył się 10 października 2010 roku w pięknym, nowoczesnym gmachu Opery Nova w Bydgoszczy.

Rozśpiewanym dziewczętom  serdecznie gratulujemy!

 
Sztuka teatralna "Pigmalion" Drukuj Wyślij znajomemu
28.10.2010.

W dniu 21 października, grupa uczniów z naszej szkoły wyjechała  na jednodniową wycieczkę do Warszawy, w celu obejrzenia sztuki teatralnej. Było to przedstawienie pod tytułem „Pigmalion”, na podstawie utworu napisanego przez Georga Bernarda Shaw’a. Historia opowiada o prostej dziewczynie z ulicy–kwiaciarce, która pewnego dnia spotkała na ulicy dwóch zamożnych mężczyzn–pułkownika Pickering’a i Henry’ego  Higgins’a. Jegomość Higgins był znawcą fonetyki i uznał, że może z kwiaciarki zrobić prawdziwą księżniczkę, ucząc ją poprawnej wymowy języka angielskiego.

Czytaj całość
 
Wizyta uczniów III LO w Austrii Drukuj Wyślij znajomemu
25.10.2010.

Delegacja 4 uczniów i dwóch nauczycieli wróciła właśnie z tygodniowej wizyty w Austrii w ramach nowego projektu Comenius EXPLORE, ENJOY AND LEAN (opiekunami były Panie Ewa Majewska i Halina Bartoszewska). Inicjatorem i międzynarodowym koordynatorem przedsięwzięcia jest p. Halina Bartoszewska–nauczycielka j.angielskiego. Jest to już czwarty projekt unijny prowadzony w Zespole Szkół nr 5. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie uczniów do odkrywania nowych pasji podróżniczych, propagowanie zdrowego stylu życia, zachęcanie uczniów pełnosprawnych i niepełnosprawnych do współdziałania i wspólnego odkrywania świata.

Czytaj całość
 
Quo Vadis polska kinematografio? Drukuj Wyślij znajomemu
22.10.2010.

OCK zaprosiło wszystkie okoliczne szkoły na "Śluby panieńskie". My także nie przepuściliśmy takiej okazji i tłumnie udaliśmy się do kina na kolejny wytwór polskiej kinematografii, aby naocznie sprawdzić czy w tym przypadku mamy faktycznie do czynienia z komedią nad komediami, czy tylko z kiczem. Oto, co jeden z naszych licealistów myśli o filmie!

Czytaj całość
 
Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły Drukuj Wyślij znajomemu
14.10.2010.

12 października w naszym mieście odbył się już po raz dziewiąty Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły, w którym wzięli udział także uczniowie naszej szkoły. Miło nam donieść, że Karolina Ołdakowska z klasy 2F1 liceum przygotowywana przez p.Ewę Gąskę zajęła 2 miejsce, a Sylwia Szabłowska z klasy 2E liceum zdobyła wyróżnienie. Opiekunem jej była p. Joanna Dawidczyk. Dziewczętom serdecznie gratulujemy!

 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 10
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5