Zespół Szkół Nr 5 | 22.02.2019.
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5

REKRUTACJA 2019/2020

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
Kwestionariusz liceum
Strona główna
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIBLIOTEKA

ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2018/2019
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2018/2019
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2018/2019
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

GOŚCIMY
Odwiedza nas 3 gości
Galeria zdjęć
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Let's Talk Poetry-recytatorskie wyzwania Drukuj Wyślij znajomemu
28.04.2010.

23 kwietnia 2010 roku w Zespole Kolegiów Nauczycielskich w Ostrołęce odbył się I Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej „Let’s Talk Poetry”. Spośród 17 uczestników, jury składające się z wykładowców specjalności język angielski, nagrodziło dwie uczennice III LO. Drugie miejsce zajęła Natalia Będźkowska z klasy IID (op. pani Dorota Śledzińska), która zaprezentowała wiersz W.H. Audena „Funeral Blues”, zaś czwarte miejsce przypadło Katarzynie Nowickiej z klasy IIID (op. pani Anna Gawrych) recytującej „A Love Song” W.C. Williamsa. Dobrze zaprezentowała się również trzecia uczestniczka z naszej szkoły, Dominika Bortkiewicz z klasy IIIF, która wybrała wiersz „Alone” E.A.Poe. Gratulujemy sukcesu!

 
Sukcesy w Konkursie Języka Angielskiego Drukuj Wyślij znajomemu
28.04.2010.

16 kwietnia 2010 roku w Zespole Kolegiów Nauczycielskich w Ostrołęce odbyło się podsumowanie konkursów organizowanych przez ZKN. W Konkursie Języka Angielskiego wśród dziesiątki laureatów znalazło się troje uczniów naszego Liceum: Kamil Żmijewski, kl. IB (opiekun pani Magdalena Władysiuk), Paulina Trzeciak, kl. IIIE (opiekun pani Dorota Śledzińska) oraz Monika Dymerska, kl. IID (opiekun pani Dorota Śledzińska). Otrzymali oni dyplomy i ciekawe nagrody. Laureatom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!

 
Konkurs Wiedzy o Kurpiowszczyźnie Drukuj Wyślij znajomemu
24.04.2010.

W dniu 15 kwietnia 2010 roku odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Kurpiowszczyźnie - VIII edycja Gimnazjady i IV Licealiady. Tytuł tegorocznego konkursu to "Dzieje Kurpiowszczyzny na tle średniowiecznej historii Polski". Spośród gimnazjów w konkursie wzięły udział następujące szkoły : Zespół Szkół nr 4 w Ostrołęce, Zespół Szkół w Wolkowych, Publiczne Gimnazjum SIGiE w Warmiaku, Gimnazjum z Rzekunia, z Olszewa-Borek, z Łęgu Przedmiejskiego oraz gimnazjum klasyczne z Ostrołęki, natomiast spośród szkół ponadgimnazjalnych: Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce, Zespół Szkół nr 2 w Ostrołęce, Zespół Szkół Powiatowych w Myszyńcu oraz nasza szkoła. Łącznie w konkursie wzięło udział 36 osób.

Czytaj całość
 
Podsumowanie projektu Comenius pt. Zielony dom talentów Drukuj Wyślij znajomemu
23.04.2010.

W dniach 10-17 kwietnia  w Finlandii odbyło się tygodniowe podsumowanie projektu Comenius pt. „Zielony dom talentów”.  Na spotkanie wyruszyło ośmioro uczniów wraz z pięcioma nauczycielami z naszej szkoły.  W tym projekcie brały również udział takie państwa jak Rumunia, Włochy, Grecja oraz Niemcy.

Czytaj całość
 
Wielki sukces Bartka Skalika na Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej w Płocku Drukuj Wyślij znajomemu
21.04.2010.

17 kwietnia 2010 roku odbyły się w Płocku eliminacje okręgowe Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie pani Ewy Niewiarowskiej: Karolina Andruszewska z kl.IIIC, Olga Andruszewska z kl.ID i Bartosz Skalik z kl.ID. Po części pisemnej do finału przystąpiło dwunastu uczniów, a wśród nich na II miejscu zaklasyfikował się Bartosz Skalik, który po eliminacjach ustnych przeszedł do etapu centralnego. Zdobył on tytuł laureata etapu okręgowego, a wraz z nim cenne nagrody: np. indeks na wybrane uczelnie o tematyce ekologicznej i biologicznej. Wielkie gratulacje dla Bartka , który godnie zaprezentowała IIILO i Ostrołękę , plasując się na IV miejscu . Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów na etapie centralnym , który odbędzie się w Białowieży, na początku czerwca.

 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 10
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5