Zespół Szkół Nr 5 | 25.06.2019.
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5


REKRUTACJA 2019/2020

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
Kwestionariusz liceum
Strona główna
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIBLIOTEKA

ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2018/2019
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2018/2019
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2018/2019
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Zmiany w statucie ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

GOŚCIMY
Galeria zdjęć
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Let's Talk Poetry-recytatorskie wyzwania Drukuj Wyślij znajomemu
28.04.2010.

23 kwietnia 2010 roku w Zespole Kolegiów Nauczycielskich w Ostrołęce odbył się I Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej „Let’s Talk Poetry”. Spośród 17 uczestników, jury składające się z wykładowców specjalności język angielski, nagrodziło dwie uczennice III LO. Drugie miejsce zajęła Natalia Będźkowska z klasy IID (op. pani Dorota Śledzińska), która zaprezentowała wiersz W.H. Audena „Funeral Blues”, zaś czwarte miejsce przypadło Katarzynie Nowickiej z klasy IIID (op. pani Anna Gawrych) recytującej „A Love Song” W.C. Williamsa. Dobrze zaprezentowała się również trzecia uczestniczka z naszej szkoły, Dominika Bortkiewicz z klasy IIIF, która wybrała wiersz „Alone” E.A.Poe. Gratulujemy sukcesu!

 
Sukcesy w Konkursie Języka Angielskiego Drukuj Wyślij znajomemu
28.04.2010.

16 kwietnia 2010 roku w Zespole Kolegiów Nauczycielskich w Ostrołęce odbyło się podsumowanie konkursów organizowanych przez ZKN. W Konkursie Języka Angielskiego wśród dziesiątki laureatów znalazło się troje uczniów naszego Liceum: Kamil Żmijewski, kl. IB (opiekun pani Magdalena Władysiuk), Paulina Trzeciak, kl. IIIE (opiekun pani Dorota Śledzińska) oraz Monika Dymerska, kl. IID (opiekun pani Dorota Śledzińska). Otrzymali oni dyplomy i ciekawe nagrody. Laureatom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!

 
Konkurs Wiedzy o Kurpiowszczyźnie Drukuj Wyślij znajomemu
24.04.2010.

W dniu 15 kwietnia 2010 roku odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Kurpiowszczyźnie - VIII edycja Gimnazjady i IV Licealiady. Tytuł tegorocznego konkursu to "Dzieje Kurpiowszczyzny na tle średniowiecznej historii Polski". Spośród gimnazjów w konkursie wzięły udział następujące szkoły : Zespół Szkół nr 4 w Ostrołęce, Zespół Szkół w Wolkowych, Publiczne Gimnazjum SIGiE w Warmiaku, Gimnazjum z Rzekunia, z Olszewa-Borek, z Łęgu Przedmiejskiego oraz gimnazjum klasyczne z Ostrołęki, natomiast spośród szkół ponadgimnazjalnych: Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce, Zespół Szkół nr 2 w Ostrołęce, Zespół Szkół Powiatowych w Myszyńcu oraz nasza szkoła. Łącznie w konkursie wzięło udział 36 osób.

Czytaj całość
 
Podsumowanie projektu Comenius pt. Zielony dom talentów Drukuj Wyślij znajomemu
23.04.2010.

W dniach 10-17 kwietnia  w Finlandii odbyło się tygodniowe podsumowanie projektu Comenius pt. „Zielony dom talentów”.  Na spotkanie wyruszyło ośmioro uczniów wraz z pięcioma nauczycielami z naszej szkoły.  W tym projekcie brały również udział takie państwa jak Rumunia, Włochy, Grecja oraz Niemcy.

Czytaj całość
 
Wielki sukces Bartka Skalika na Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej w Płocku Drukuj Wyślij znajomemu
21.04.2010.

17 kwietnia 2010 roku odbyły się w Płocku eliminacje okręgowe Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie pani Ewy Niewiarowskiej: Karolina Andruszewska z kl.IIIC, Olga Andruszewska z kl.ID i Bartosz Skalik z kl.ID. Po części pisemnej do finału przystąpiło dwunastu uczniów, a wśród nich na II miejscu zaklasyfikował się Bartosz Skalik, który po eliminacjach ustnych przeszedł do etapu centralnego. Zdobył on tytuł laureata etapu okręgowego, a wraz z nim cenne nagrody: np. indeks na wybrane uczelnie o tematyce ekologicznej i biologicznej. Wielkie gratulacje dla Bartka , który godnie zaprezentowała IIILO i Ostrołękę , plasując się na IV miejscu . Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów na etapie centralnym , który odbędzie się w Białowieży, na początku czerwca.

 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 10
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5