Zespół Szkół Nr 5 | 21.10.2018.
Strona główna
KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
Kwestionariusz liceum
Kwestionariusz gimnazjum

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
BIBLIOTEKA
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5


ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2018/2019
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2018/2019
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2018/2019
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
Procedura ds frekwencji
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

WSAP
GOŚCIMY
Galeria zdjęć
GRA EDUKACYJNA
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Wspaniały sukces naszych uczniów - finał olimpiady DialNet Masters Drukuj Wyślij znajomemu
19.06.2009.

W środę 17 czerwca 2009 r. odbył się Wielki Finał Olimpiady DialNet Masters, organizowanej już po raz trzeci przez Telefonię DIALOG SA we współpracy merytorycznej z Politechniką Wrocławską. W hali IASE we Wrocławiu rywalizowały 43 drużyny (22 ze gimnazjów i 21 ze szkół ponadgimnazjalnych). Uczestnicy rozwiązywali testy przygotowane przez specjalistów z Instytutu Telekomunikacji, Teleinformatyki i Akustyki Politechniki Wrocławskiej, którzy czuwali nad prawidłowym przebiegiem olimpiady. Młodzi ludzie musieli zmierzyć się z 5 zadaniami, w skład których wchodziły pytania testowe związane z szukaniem informacji w Internecie, planowaniem adresacji sieci i znajomością kodowania w sieciach.

Czytaj całość
 
Trzeci festyn szkolny - My Twoją szansą Drukuj Wyślij znajomemu
15.06.2009.

6 czerwca w naszej szkole odbył się po raz trzeci festyn szkolny „My Twoją szansą”. W czasie festynu wystawione zostało przedstawienie pt. „Kopciuszek” przygotowane przez uczniów z klas trzecich gimnazjum pod kierunkiem p. Izabeli Chojnowskiej oraz przedstawienie Klubu Europejskiego pt. „Dzień z życia w gimnazjum” pod kierunkiem p. Anny Pędzich. Była również możliwość posłuchania pogadanek kurpiowskich przygotowanych przez uczniów naszej szkoły z pomocą p. Renaty Gałeckiej.

Czytaj całość
 
Matematyczne wyzwania Drukuj Wyślij znajomemu
10.06.2009.

Dnia 6 maja 2009 roku w Gimnazjum Nr 1 w Ostrołęce odbył się po raz kolejny międzyszkolny konkurs matematyczny „Matematyczne wyzwania”. W konkursie wzięło udział 6 ostrołęckich gimnazjów. Każda szkoła zgłaszała po 3 uczestników z klas I, II oraz III. Wśród uczniów klas pierwszych I miejsce zajął Paweł Goliński z klasy Ib uczeń p. Joanny Chodkowskiej. Natomiast wśród klas III miejsce II zajął Kamil Żmijewski z klasy III c uczeń p. Elżbiety Szlachtun. Zwycięzcom gratulujemy

Anna Wądołkowska

 
Genetyka bez tajemnic Drukuj Wyślij znajomemu
08.06.2009.

5 czerwca 2009 roku w Gimnazjum Nr 1 w Ostrołęce odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu „Dokąd prowadzą nas geny?”. Gimnazjum Nr 5 reprezentowały dwa zespoły: I zespół- Aneta Kiernozek (IIIa), Ewa Wójcik (IIIa) i Kamil Żmijewski (IIIc), II zespół- Marta Zaorska (IIIa), Olga Gałązka (IIIe) i Patrycjusz Szydlik (IIIc). Obie drużyny wykazały się ogromną wiedzą z dziedziny genetyki i zajęły odpowiednio II i III miejsce (fotorelacja w galerii).

Gratulujemy
M. Pszczółkowska
M. Kwiatkowski

 
ZS nr 5 laureatem Konkursu - zbiórka makulatury Drukuj Wyślij znajomemu
07.06.2009.

Z radością i satysfakcją informujemy, że Zespół Szkół nr 5  został laureatem V edycji Konkursu – zbiórka makulatury, organizowanego przez Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie. 10 czerwca przedstawiciele naszej szkoły wezmą udział w uroczystości wręczenia nagród laureatom konkursu, którzy otrzymają dyplomy, puchary, a także nagrody rzeczowe ufundowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Warto nadmienić, że ZS nr 5 jest jedyną szkołą z Ostrołęki i powiatu, która została nagrodzona.  Nad przygotowaniami do konkursu w naszej szkole czuwała pani Marzena Pszczółkowska.

Zwycięstwo w konkursie  świadczy o dużej świadomości ekologicznej uczniów, którzy pokazali, że z łatwością potrafią zjednoczyć swoje siły i wspólnie zmobilizować się do działania w słusznej sprawie.

 
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5