Zespół Szkół Nr 5 | 24.06.2019.
ADRES SZKOŁY

Zespół Szkół Nr 5
im. Unii Europejskiej
07-410 Ostrołęka
ul. Ks.F.Blachnickiego 5
tel./fax (029)760-36-92

e-mail: ZS Nr 5


REKRUTACJA 2019/2020

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
Kwestionariusz liceum
Strona główna
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIBLIOTEKA

ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Plan zajęć 2018/2019
Rozkład dzwonków
Kalendarz 2018/2019
Harmonogram pracy Rady Pedagogicznej
Dni wolne od zajęć dydaktycznych 2018/2019
Ważne wydarzenia ZS 5
DYŻURY
Dyrekcja
Pedagog i psycholog
Sekretariat
Rada Rodziców
DOKUMENTY
Statut ZS Nr 5
Zmiany w statucie ZS Nr 5
Regulamin Dziennika Elektronicznego
WYCHOWAWCZE
Program wychow. III LO
Program wychow.Gim.Nr 5
INDYWIDUALNY TOK NAUKI
Wytyczne
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Liceum
Gimnazjum
PROJEKTY ZS5
Projekt Comenius
Zagrajmy o sukces
Pomoc przedmedyczna
Enjoy,explore and learn
EEGBL Liga Europejska Koszykówki
Projekt edukacyjny gimn
INFORMACJE
Osiągnięcia Liceum
Osiągnięcia Gimnazjum
Lista nauczycieli
STOWARZYSZENIE ZS5

GOŚCIMY
Odwiedza nas 1 gość
Galeria zdjęć
WARTO ZOBACZYĆ

Portal Unii Europejskiej


DODAJ DO ULUBIONYCH
 
 
ARCHIWUM WIADOMOŚCI
POGODA
 
 
 
Wspaniały sukces naszych uczniów - finał olimpiady DialNet Masters Drukuj Wyślij znajomemu
19.06.2009.

W środę 17 czerwca 2009 r. odbył się Wielki Finał Olimpiady DialNet Masters, organizowanej już po raz trzeci przez Telefonię DIALOG SA we współpracy merytorycznej z Politechniką Wrocławską. W hali IASE we Wrocławiu rywalizowały 43 drużyny (22 ze gimnazjów i 21 ze szkół ponadgimnazjalnych). Uczestnicy rozwiązywali testy przygotowane przez specjalistów z Instytutu Telekomunikacji, Teleinformatyki i Akustyki Politechniki Wrocławskiej, którzy czuwali nad prawidłowym przebiegiem olimpiady. Młodzi ludzie musieli zmierzyć się z 5 zadaniami, w skład których wchodziły pytania testowe związane z szukaniem informacji w Internecie, planowaniem adresacji sieci i znajomością kodowania w sieciach.

Czytaj całość
 
Trzeci festyn szkolny - My Twoją szansą Drukuj Wyślij znajomemu
15.06.2009.

6 czerwca w naszej szkole odbył się po raz trzeci festyn szkolny „My Twoją szansą”. W czasie festynu wystawione zostało przedstawienie pt. „Kopciuszek” przygotowane przez uczniów z klas trzecich gimnazjum pod kierunkiem p. Izabeli Chojnowskiej oraz przedstawienie Klubu Europejskiego pt. „Dzień z życia w gimnazjum” pod kierunkiem p. Anny Pędzich. Była również możliwość posłuchania pogadanek kurpiowskich przygotowanych przez uczniów naszej szkoły z pomocą p. Renaty Gałeckiej.

Czytaj całość
 
Matematyczne wyzwania Drukuj Wyślij znajomemu
10.06.2009.

Dnia 6 maja 2009 roku w Gimnazjum Nr 1 w Ostrołęce odbył się po raz kolejny międzyszkolny konkurs matematyczny „Matematyczne wyzwania”. W konkursie wzięło udział 6 ostrołęckich gimnazjów. Każda szkoła zgłaszała po 3 uczestników z klas I, II oraz III. Wśród uczniów klas pierwszych I miejsce zajął Paweł Goliński z klasy Ib uczeń p. Joanny Chodkowskiej. Natomiast wśród klas III miejsce II zajął Kamil Żmijewski z klasy III c uczeń p. Elżbiety Szlachtun. Zwycięzcom gratulujemy

Anna Wądołkowska

 
Genetyka bez tajemnic Drukuj Wyślij znajomemu
08.06.2009.

5 czerwca 2009 roku w Gimnazjum Nr 1 w Ostrołęce odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu „Dokąd prowadzą nas geny?”. Gimnazjum Nr 5 reprezentowały dwa zespoły: I zespół- Aneta Kiernozek (IIIa), Ewa Wójcik (IIIa) i Kamil Żmijewski (IIIc), II zespół- Marta Zaorska (IIIa), Olga Gałązka (IIIe) i Patrycjusz Szydlik (IIIc). Obie drużyny wykazały się ogromną wiedzą z dziedziny genetyki i zajęły odpowiednio II i III miejsce (fotorelacja w galerii).

Gratulujemy
M. Pszczółkowska
M. Kwiatkowski

 
ZS nr 5 laureatem Konkursu - zbiórka makulatury Drukuj Wyślij znajomemu
07.06.2009.

Z radością i satysfakcją informujemy, że Zespół Szkół nr 5  został laureatem V edycji Konkursu – zbiórka makulatury, organizowanego przez Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie. 10 czerwca przedstawiciele naszej szkoły wezmą udział w uroczystości wręczenia nagród laureatom konkursu, którzy otrzymają dyplomy, puchary, a także nagrody rzeczowe ufundowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Warto nadmienić, że ZS nr 5 jest jedyną szkołą z Ostrołęki i powiatu, która została nagrodzona.  Nad przygotowaniami do konkursu w naszej szkole czuwała pani Marzena Pszczółkowska.

Zwycięstwo w konkursie  świadczy o dużej świadomości ekologicznej uczniów, którzy pokazali, że z łatwością potrafią zjednoczyć swoje siły i wspólnie zmobilizować się do działania w słusznej sprawie.

 
 
   
     

 
 

Zespół Szkół Nr 5 im.Unii Europejskiej, 07-410 Ostrołęka, ul. Ks.F.Blachnickiego 5, tel.(029) 760-36-92 ; e-mail : ZS Nr 5