W dniach 13-14 maja 2019 roku rozegrano XVII Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w piłce nożnej mężczyzn o Puchar Prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika. W zawodach wzięło udział siedem drużyn. Bezapelacyjnym zwycięzcą turnieju została drużyna z naszej szkoły, która w całym turnieju odniosła pięć zwycięstw, a jeden mecz zakończyła remisem. Skład drużyny prowadzonej przez p. Włodzimierza Sikorę:

Michał Stolarczyk, Kacper Laskowski, Michał Subczyński, Przemek Modzelewski, Bartek Chmielewski, Przemek Lebieusz, Daniel Zabielski, Damian Słowik, Damian Białobrzewski, Mateusz Dasiak, Dawid Mierzejewski, Leszek Galara, Szymon Załęski, Bartek Jarnutowski.

 

Wyniki naszej drużyny:

III LO – I LO

-

3 : 1

III LO – ZSZ 1

-

2 : 1

III LO – ZSZ 2

-

1 : 0

III LO – ZSZ 4

-

0 : 0

III LO – ZSZ 3

-

3 : 0

III LO – II LO

-

5 : 2

 

Końcowa klasyfikacja turnieju:

I miejsce – III LO

-

16pkt.

II miejsce – ZSZ 2

-

13pkt.

III miejsce – II LO

-

9pkt.

IV miejsce – ZSZ 3

-

9pkt.

V miejsce – ZSZ1

-

5pkt.

VI miejsce – I LO

-

4pkt.

VII miejsce – ZSZ 4         

-

2pkt.