1 kwietnia 2019 roku w naszym liceum odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego zorganizowanego przez anglistki p. Annę Gawrych i p. Dorotę Śledzińską. Uczniowie musieli zmierzyć się z testem sprawdzającym umiejętności językowe i gramatykę. Wręczenie nagród odbyło się 3 kwietnia z udziałem p. dyrektora Roberta Tyszki. I miejsce zajęli ex aequo Kowalik Szymon z klasy IIA oraz Michał Napiórkowski z klasy IIB, II miejsce – Weronika Ścibek – Rejmontowska z klasy IIID, natomiast III miejsce zajął Mateusz Choromański z klasy IIB1.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! Nagrodami w konkursie były pamiątkowe dyplomy, sprzęt elektroniczny, książki, gadżety i materiały pomocnicze do nauki języka angielskiego ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły oraz wydawnictwa Oxford University Press, Pearson, Macmillan i EGIS. Do zobaczenia za rok.